fbpx

Z pasji do wody i tradycji

Wynajem galara na imprezę okolicznościową - Gdańsk

Wynajem sali? Impreza na świeżym powietrzu? Kręgle? A może rezerwacja dobrej restauracji? To już było! Galar na imprezę okolicznościową to przepis na niezapomniane spotkanie z rodziną, przyjaciółmi lub współpracownikami. Fascynujący rejs repliką historycznej łodzi z pewnością można zaliczyć do atrakcji, które pozostaną w pamięci uczestników wydarzenia na długi czas. Galar Gdański na imprezę okolicznościową to również doskonały sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym – spotkania z bliskimi i poznaniem niezwykłej historii Gdańska. Łódź mieści 12-osób.

Galar na imprezę okolicznościową – pomysł na niezapomniane spotkanie

Umożliwiamy wynajem galara na imprezę okolicznościową. Oferujemy wynajem łodzi Gdańsk wraz ze sternikiem, który na specjalne życzenie może zaproponować pasażerom łodzi rejs po niezwykłych trasach. Możesz wybrać:

  • rejs indywidualny, w kierunku ciekawej atrakcji turystycznej Gdańska (chętnie zaproponujemy kilka z nich).
  • rejs standardowy (np. na zachód słońca, wokół Stoczni Gdańskiej).

Niezależnie od wyboru trasy, rejs galarem na imprezę okolicznościową, czyli np. jubileusz ślubu, okrągłe urodziny jubilata czy też inną ważną rocznicę lub wydarzenie, z pewnością zaskoczy wszystkich zaproszonych. Ten, kto uwielbia gdańską Starówkę, zakocha się również w naszym galarze!

Impreza okolicznościowa na galarze – zaskocz zaproszonych!

Podczas niezapomnianego rejsu historycznym galarem zapewniamy idealne warunki do zabawy lub spokojnej konwersacji. Dzięki temu wynajem łodzi na imprezę okolicznościową możesz dopasować do indywidualnych oczekiwań osób zaproszonych na rejs. Podczas spotkania czuwamy nad bezpieczeństwem podróżujących.

Rejsy Gdańsk – wynajmij naszego historycznego galara i wykorzystaj go nie tylko podczas imprezy okolicznościowej, ale również podczas spotkania integracyjnego, wieczoru panieńskiego lub stwórz niezwykłe tło do niezapomnianej sesji.

Wynajem łodzi ze sternikiem:
 
  • Jedna godzina ………….. 600 zł
  • Półtorej godziny ………… 750 zł
  • Dwie godziny …………….. 950 zł
  • Trzy godziny i więcej, cena ustalana indywidualnie
 

W cenę wliczone jest: woda butelkowana, koc, sternik, opowiadacz, kamizelka ratunkowa

ul. Dokowa 1, 80-863 Gdańsk .

Na całym terenie Stoczni Cesarskiej obowiązuje opłata parkingowa w wysokości 3zł za godzinę lub 12za 24 godziny. Opłaty można dokonać bezpośrednio w parkomacie lub przez aplikację ePARK

Co zabrać ze sobą?
Ubierz się odpowiednio do pogody – łódź jest otwarta, dzięki czemu możesz cieszyć się widokiem w pełnej okazałości.

Na łodzi dozwolone jest spożywanie własnych napojów oraz jedzenia.

Akceptujemy zwierzęta domowe (bez dodatkowej opłaty) – pies musi mieć założony kaganiec podczas rejsu. W przypadku wyrządzonych szkód przez zwierzę – pełną odpowiedzialność ponosi właściciel/ opiekun zwierzęcia.

Dla kogo?

Dla wszystkich – dorosłych, młodzieży, dzieci, rodzin, osób niepełnosprawnych, firm, szkół, grup zorganizowanych

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: hello@galar.org

Andrzej
Poland
Czytaj więcej
Wspaniała podróż po Gdańsku od strony wody, której tu pełno. Czuliśmy się jak w Wenecji ale nasze wrażenia były jeszcze większe. Co za wspaniale miasto, polecamy każdemu. Pomysł galara znakomity, przemiła obsługa i wiele ciekawych informacji podanych w milej formie. Do wykorzystania absolutnie przy okazji pobytu w tym cudownym mieście.
Witold
Poland
Czytaj więcej
Wrażenie bardzo dobre, dużo wiadomości o historii Gdańska.
Monika
Poland
Czytaj więcej
Wynajęliśmy cała łódkę i był to strzał w 10. Idealny sposób na spędzenie udanego wieczoru. Gdansk z tej perspektywy robi świetne wrażenie, ekipa sympatyczna, sam galar wbrew pozorom super stabilny mega relaksująca wycieczka, zdecydowanie polecam!
Renata
Poland
Czytaj więcej
Wspaniała atmosfera, profesjonalny przewodnik z bardzo dużą wiedzą, najlepsza okazja, aby zobaczyć Gdańsk z innej strony!!!! Polecamy!!!
Sebastian
Poland
Czytaj więcej
Bardzo miła podróż z przewodnikiem. Świetnie nadaje sie dla rodzin z dziećmi jaki i dla starszych osób. Polecam! 🙂
Poprzedni
Następny

Kalendarz wszystkich rejsów

Udostępnij stronę

Zobacz pozostałe rejsy

Galarem po Gdańsku
Galarem po Stoczni
Rejs na Zachód Słońca
Nocny Rejs po Stoczni

Wynajem Galarów

Skip to content