fbpx
Z pasji do wody i tradycji

Rejsy po Gdańsku

Oferujemy niestandardowe trasy rejsu po Gdańsku
a także niedostępne dla innych jednostek rejsy po wodach ściśle stoczniowych

Rejs repliką historycznej łodzi typu Galar pozwala spojrzeć na Gdańsk z całkiem innej perspektywy. Kameralna (do 12 osób), naturalna (wybudowana ze 150-letnich świerków), przestronna, otwarta łódź pozwala czuć się swobodnie podczas rejsu a małe grono pasażerów pozwala na bezpośredni kontakt ze sternikami i rozmowy.
Na pokład naszych łodzi zapraszamy wszystkich, w tym rodziców z dziećmi, osoby niepełnosprawne, rowerzystów (na pokład naszych łodzi możemy w zależności od dostępnego miejsca zabrać do 4 rowerów), a także miłośników zwierząt (akceptujemy na pokładzie zwierzęta).
Łodzie wyposażone są we wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa oraz sprzęt asekuracyjny – w tym kamizelki w różnych rozmiarach.

Weź udział w interesującym i relaksującym rejsie po Gdańsku na pokładzie kameralnej, przestronnej, 12-osobowej repliki zabytkowej polskiej łodzi typu Galar. Dzięki niewielkiej liczbie pasażerów poczujesz się swobodnie i wyjątkowo. Odkryj Gdańsk z perspektywy wody – z perspektywy, z której widać znacznie więcej a dzięki naszej łodzi dotrzesz do miejsc niedostępnych dla większych jednostek. Poznaj bogatą historię Gdańska, zabytki oraz zobacz jak miasto wygląda współcześnie

Weź udział w niesamowicie ciekawym, pełnym informacji i niepowtarzalnych widoków rejsie statkiem po gdańskich stoczniach. Rejs Galarem jest jedyną możliwością aby przeżyć taką atrakcję w Gdańsku. Kameralna, przestronna, 12-osobowa replika historycznej polskiej łodzi typu Galar, zabierze Cię w wyjątkowy rejs, podczas którego odkryjesz przemysł stoczniowy od wewnątrz. Przepłyniesz trasę niedostępną dla innych jednostek, poznasz historię gdańskich stoczni i zobaczysz jak Stocznie Gdańsk oraz Stocznia Remontowa wyglądają obecnie.

Weź udział w urokliwym rejsie po Gdańsku podczas olśniewającego zachodu słońca. W Gdańsku słońce zachodzi na tle portowych dźwigów (żurawi) będących symbolem miasta. Piękne, pomarańczowe słońce i jego promienie odbijające się w wodzie – tego nie da się opisać słowami, to trzeba zobaczyć w Gdańsku!

Weź udział w najlepszej atrakcji w Gdańsku – nocnym rejsie Galarem po stoczni! To jedyna i wyjątkowa okazja aby zobaczyć stocznie oraz Port Gdańsk rozświetlone tysiącami świateł a do tego być świadkiem prac odbywających się w stoczniach pod osłoną nocy. Pełen ciekawych informacji rejs kameralną, przestronną, 12-osobową repliką historycznej łodzi typu Galar. Rejs naszym statkiem po gdańskich terenach stoczniowych jest jedyną taką atrakcją w Gdańsku, którą trzeba zobaczyć.

Wynajmij kameralną, przestronną, 12-osobową replikę historycznej polskiej łodzi typu Galar i zabierz swoich przyjaciół, znajomych, rodzinę, pracowników… w wyjątkowy rejs po wybranej przez siebie trasie. Na naszej łodzi poczujecie się swobodnie i wyjątkowo.

  • Jedna godzina 700 zł
  • Półtorej godziny 850 zł
  • Dwie godziny 1100 zł
  • Trzy godziny cena ustalana indywidualnie
Skip to content