Nocny Rejs Galarem po Stoczni

Weź udział w najlepszej atrakcji w Gdańsku – Nocnym rejs Galarem po Stoczni! To jedyna i wyjątkowa okazja aby zobaczyć stocznie oraz Port Gdańsk rozświetlone tysiącami świateł a do tego być świadkiem prac odbywających się w stoczniach pod osłoną nocy. Pełen ciekawych informacji rejs kameralną, przestronną, 12-osobową repliką historycznej łodzi typu Galar. Rejs naszym statkiem po gdańskich terenach stoczniowych jest jedyną taką atrakcją w Gdańsku, którą trzeba zobaczyć.

Nocny Rejs Galarem po Stoczni

Poznaj gdański przemysł stoczniowy z poziomu wody pod osłoną nocy, płynąc na pokładzie repliki polskiego statku rzecznego, który użytkowano przez ponad 400 lat. Statki tego typu były w użyciu głównie w XVIII wieku.

Rozpocznij rejs z Przystani Galar zlokalizowanej przy gdańskiej stoczni, która niegdyś stanowiła miejsce pracy dla prawie 18 tysięcy osób i była niedostępna dla zwiedzających przez ponad 170 lat. Gdańska stocznia powstała po 1945 roku w miejscu dawnych niemieckich stoczni. To stąd wywodzi się NSZZ „Solidarność”. Ten powstały w 1980 roku związek zawodowy doprowadził do upadku komunizmu w Polsce.

Opłyń Wyspę Ostrów, na której znajduje się Stocznia Gdańska oraz Gdańska Stocznia „Remontowa”, piąta co do wielkości stocznia remontowa na świecie. Nocny Rejs Galarem po Stoczni stanowi niepowtarzalną okazję by zobaczyć pracę stoczni od wewnątrz, a noc nadaje stoczniom niepowtarzalnego uroku oraz klimatu – to trzeba zobaczyć w Gdańsku!

Nocny Rejs Galarem po Stoczni to wyjątkowa atrakcja w Gdańsku stanowi niepowtarzalną okazję, by zobaczyć z bliska specjalistyczne statki, portowe dźwigi będące symbolem miasta i nabrzeża Portu Gdańsk.

Zakończ Nocny Rejs Galarem po Stoczni w tym samym miejscu, z którego wyruszyłeś.

woda butelkowana, koc, opowiadacz, kamizelka ratunkowa

ul. Dokowa 1, 80-863 Gdańsk (wejście od ulicy Popiełuszki)

Na całym terenie Stoczni Cesarskiej obowiązuje opłata parkingowa w wysokości 2zł za godzinę lub 8zł za 24 godziny. Opłaty można dokonać bezpośrednio w parkomacie lub przez aplikację ePARK

Co ze sobą zabrać?

Ubierz się odpowiednio do pogody – łódź jest otwarta, dzięki czemu możesz cieszyć się widokiem w pełnej okazałości. 

Na łodzi dozwolone jest spożywanie własnych napojów oraz jedzenia.

Akceptujemy zwierzęta domowe (bez dodatkowej opłaty) – pies musi mieć założony kaganiec podczas rejsu. W przypadku wyrządzonych szkód przez zwierzę – pełną odpowiedzialność ponosi właściciel/ opiekun zwierzęcia.

Dla kogo?

Dla dorosłych, młodzieży, grup zorganizowanych

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: hello@galar.org

HIT Sezonu

2020

5/5
Galarem po Gdańsku
Galarem po Stoczni
Galarem na Zachód Słońca
Odbierz 10% Rabatu*

Napisz opinię i odbierz 10% rabatu na swój kolejny rejs!

*10% rabatu za napisanie opini nie łączy się z innymi promocjami i rabatami

Michał
Poland
Czytaj więcej
Bardzo otwarta i przyjazna para, która zapewnia nam bardzo dobrą i pouczającą wycieczkę przez port.
Kamil
Poland
Czytaj więcej
Magicznie.
Bogna
Poland
Czytaj więcej
Polecam z czystym sumieniem nocny rejs po stoczni, niepowtarzalne widoki, do tego bardzo ciekawe opowieści przewodnika. 10 na 10.
Seweryn
Poland
Czytaj więcej
Super podejście organizatorów. Duża wiedza przewodnika, mnóstwo informacji historycznych i współczesnych o Gdańsku i stoczni. Jednocześnie dbałość o bezpieczeństwo w trakcie rejsu. Gorąco polecam!
Barbara
Poland
Czytaj więcej
Fantastyczny rejs, przemili przewodnicy i absolutnie magiczne miejsca. Polecam nawet mieszkańcom Trójmiasta, takiego Gdańska nie znaliście.
Poprzedni
Następny