fbpx
Z pasji do wody i tradycji

Kajaki Gdańsk

JUŻ WKRÓTCE W NASZEJ OFERCIE

Wycieczki kajakiem po Gdańsku

Kajaki Gdańsk – Weź udział w interesującej i relaksującej wycieczce po Gdańsku kajakiem. Dzięki małym grupom poczujesz się swobodnie i wyjątkowo. Odkryj Gdańsk z perspektywy wody – z perspektywy, z której widać znacznie więcej. Poznaj bogatą historię Gdańska, zabytki oraz zobacz jak miasto wygląda współcześnie.

Kajaki Gdańsk – to świetna alternatywa nie tylko na ominięcie zatłoczonych uliczek, ale także obejrzenie znanych zabytków z nowej perspektywy. Po drodze będziesz miał niepowtarzalną okazję zobaczyć najważniejsze atrakcje Gdańska z perspektywy kajaka. Na naszej trasie m.in.: Żuraw, Sołdek, Wyspa Spichrzów, Wyspa Ołowianka, kładka na Ołowiankę, Kanał Raduni, Długie Pobrzeże, Polska Filharmonia Bałtycka, Stocznia Gdańska, Martwa Wisła oraz Kamienna Śluza i Opływ Motławy w zależności od warunków na wodzie.

Kajaki Gdańsk


JUŻ WKRÓTCE POJAWI SIĘ TU KALENDARZ Z WYCIECZKAMI KAJAKIEM

  • Kajak jedno lub dwuosobowy
  • wiosło
  • kamizelka
  • fartuch kajakowy
  • worek wodoszczelny na rzeczy, które chcesz zabrać ze sobą
  • krótkie szkolenie z techniki kajakarstwa
  • butelkę wody na wycieczkę
  • gorącą kawę po powrocie
  • oraz ciekawe opowieści przewodnika 

Nasza baza

ul. Dokowa 1, 80-863 Gdańsk (wejście od ulicy Popiełuszki)

Na całym terenie Stoczni Cesarskiej obowiązuje opłata parkingowa w wysokości 2zł za godzinę lub 8zł za 24 godziny. Opłaty można dokonać bezpośrednio w parkomacie lub przez aplikację ePARK

Co ze sobą zabrać?

Ubierz się odpowiednio do pogody w wygodny strój, najlepiej sportowy, nakrycie głowy, okulary słoneczne oraz rzeczy na przebranie.

Dla kogo?

Dla wszystkich – dorosłych, młodzieży, dzieci, rodzin, firm, szkół, grup zorganizowanych

Kajaki Gdańsk
Spływ kajakowy jako atrakcja na integracji firmowej

Kajaki Gdańsk

Szukacie sposobu na integrację jednodniową, aktywną i niezapomnianą? Polecamy spływy kajakowe! Korzystając ze wsparcia sprawdzonych wypożyczalni sprzętu oraz instruktorów kajakarstwa, organizujemy pełne wrażeń wypady na terenie całej Polski!

Kajaki Gdańsk

Zalety integracji w kajakach

Atrakcja dostępna w każdej części Polski

Kajaki Gdańsk

Pomysłów na jednodniową wycieczkę firmową można mieć mnóstwo, jednak niestety nie każdy da się zrealizować. Wypad do Berlina na zwiedzanie i wspólne zakupy to świetna propozycja dla grup z Poznania czy Wrocławia, ale jeśli chcecie wyjechać np. z Lublina, niemiecka stolica odpada. Spływ kajakowy to natomiast atrakcja dostępna w każdej części naszego kraju! Gwarantujemy – zawsze znajdzie się ciekawa rzeka w racjonalnej odległości.

Kajaki Gdańsk

Aktywny wypoczynek

Nic nie sprzyja budowaniu więzi pomiędzy członkami zespołu bardziej, niż wspólnie przeżyta aktywna przygoda! Pozwoli im ona poznać się na nowo, w warunkach znacząco odbiegających od codziennej rzeczywistości. Jeżeli Wasza praca ma charakter typowo biurowy, ruch na świeżym powietrzu będzie jednocześnie doskonałym sposobem na pozbycie się stresu. Kiedy wybrać się na kajaki? Na pewno najprzyjemniej pomiędzy kwietniem a wrześniem, oczywiście ze względu na pogodę.

Kajaki Gdańsk

WYBÓR TRASY KAJAKOWEJ

Wybór odpowiedniego szlaku kajakowego problem może sprawić tylko z powodu ilości godnych polecenia rzek i jezior w naszym kraju. Najpiękniejsze polskie szlaki kajakowe już opisaliśmy wcześniej. Możemy też dodać, że niezależnie od naszego doświadczenia trafionym wyborem okażą się z pewnością Mazury. W krainie jezior mamy sporo tras wodnych, idealnych pod kilkudniowe spływy. Większość jest spokojna i uregulowana, chociaż i zdarzają się dziksze wyjątki. Więcej o mazurskich szlakach znajdziemy w naszym artykule ” Szlaki Kajakowe Mazury „.

Kajaki Gdańsk

Do niedawna pływanie kajakiem było raczej niszową rozrywką, traktowaną w kategorii sportu. Dzisiaj coraz częściej organizowane są amatorskie i profesjonalne spływ kajakowe, dzięki którym można zarazić się miłością do kajakarstwa.

Każda przygoda musi rozpocząć się od wyboru wodnego szlaku. Możesz poszukać takiego w swojej okolicy, na pewno znajdą się ciekawe i malownicze trasy, albo wyruszyć w poszukiwaniu szlaku, o którego przepłynięciu marzysz.
Kajaki Gdańsk
 
Pamiętaj, aby wybór uzależnić przede wszystkim od swojego doświadczenia oraz umiejętności. Zawsze najpierw oszacuj, jak bardzo trudna jest trasa, zanim wypłyniesz kajakiem. Spływ są świetną zabawą, ale na pierwszym miejscu powinno stać bezpieczeństwo.
Kajaki Gdańsk Jeśli jesteś początkujący, wybierz spokojną rzekę albo poszukaj instruktora, który najpierw nauczy Cię podstaw oraz zasad bezpieczeństwa.
Kajaki Gdańsk

Kalendarz rejsów

Zobacz rejsy z naszej oferty

Galarem po Stoczni
Nocny Rejs po Stoczni
wynajem Łodzi
Skip to content